Детектор проводки Stanley S200 (STHT0-77406)
Фото 5 |
Stanley S200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley S200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Wykrywacz profili S200 do metalu i drewna STHT0-77406 | 138 zł |
Stanley Stanley Wykrywacz / detektor profili s200 | 136 zł |
Stanley Wykrywacz profili Stud Finder S200 (77-406) | 138 zł |
Stanley, Suwmiarka do pomiarów wewnętrznych LUNA, 150 mm | 207 zł |
Wykrywacz profili stud finder 200 | 178 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →