Ротаційний нівелір Stabila LAR 350 Set 19111 (19111)
Відео 8Фото 13 |
Stabila LAR 350 Set 19111 без штативштатив |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stabila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stabila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stabila LAR 350 Set 19111
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laser rotacyjny Stabila LAR350 19111 | 8 098 zł |
Laser rotacyjny STABILA Set 9 cz. min. trójnóg LAR 350 | 11 024 zł |
Stabila Laser liniowy LAR 350 czerwony 800 m | 8 743 zł |
Відеоогляди
Модификації Stabila LAR 350 Set 19111
Ціни на Stabila LAR 350 Set 19111 |
---|---|---|---|---|
Stabila LAR 350 Set 19019 | від 10 297 zł | 1 пропозиція | ||
Stabila LAR 350 Set 19111 | від 8 098 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →