Акумулятор для камери Sony NP-F750
Відео 3 |
Sony NP-F750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony NP-F750
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patona PREMIUM do Sony NP-F750 CCD CCDSC5 CCD-SC5 CCDSC55 CCD-SC55 CCDSC65 | 99 zł |
Bateria Sony NP-F750 F730 F770 4400mAh | 85 zł |
Akumulator Patona Sony NP-F750 Premium | 109 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акумулятора для камери Sony NP-F750:
- Сумісність з портативним касетним рекордером GV-HD700E
РекомендуємоПорівняти в таблиці →