Акумулятор для камери Sony NP-F970
Відео 13 |
Sony NP-F970 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony NP-F970
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patona Akumulator Standard NP-F970 NIE | 110 zł |
Akumulator Do Sony NP-F970 NP-F960 NP-F950 NP-F930 Lamp Led Yongnuo 7800mA | 107 zł |
Patona Akumulator Protect SONY NP-F970 | 249 zł |
Akumulator Patona zamiennik Sony NP-F970 Standard - Raty (raty 0) | 119 zł |
Akumulator Patona Protect Sony NP-F970 | 249 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акумулятора для камери Sony NP-F970:
- Сумісність з портативним касетним рекордером GV-HD700E
РекомендуємоПорівняти в таблиці →