Акумулятор для камери Sony NP-F550
Відео 2 |
Sony NP-F550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony NP-F550
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patona do Sony NP-F550 F330 F530 F750 F930 F920 F550 (w magazynie!) | 110 zł |
Akumulator Bateria Do Sony NP-F550 Do Lamp Led Yongnuo YN-300 YN300 III IV | 49 zł |
Akumulator Fotoenergia Sony Np-F550 | 56 zł |
Bateria Akumulator Do Sony NP-F550 Yongnuo YN-300 YN300 II III IV Air Pro | 49 zł |
Bateria Do Sony NP-F330 NP-F550 NP-F730 3900mAh | 100 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акумулятора для камери Sony NP-F550:
- Сумісність з портативним касетним рекордером GV-HD700E
РекомендуємоПорівняти в таблиці →