Акустична система Sonus Faber Lumina III
Відео 7Фото 10 |
Sonus Faber Lumina III |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonus Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonus Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonus Faber Lumina III
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sonus Faber Lumina III Orzech | 3 999 zł |
Kolumna głośnikowa podłogowa LUMINA III, Kolor: Piano Black | 3 999 zł |
Sonus Faber LUMINA III | Kolumna Podłogowa | Autoryzowany Dealer Szczecin | 3 999 zł |
Sonus Faber LUMINA III Black | 3 999 zł |
SONUS FABER Lumina III Wenge | 3 999 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →