Штатив SIRUI Traveler 5C
Фото 7 |
SIRUI Traveler 5C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SIRUI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SIRUI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SIRUI Traveler 5C
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tripod Sirui traveler 5cx AF-S-SRUI-038 | 449 zł |
Sirui Sirui Traveler 5CX Statyw Black 115379 | 603 zł |
Statyw Sirui Traveler 5C Carbon (TRAVELER 5C) | 494 zł |
Statyw węglowy SIRUI Traveler 5C | 499 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →