Statyw SIRUI Traveler 5C
Zdjęcia 7 |
SIRUI Traveler 5C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SIRUI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SIRUI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SIRUI Traveler 5C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sirui Compact Traveler 5C statyw 140 cm lekki statyw podróżny z włókna węg | 409 zł |
Tripod Sirui traveler 5cx AF-S-SRUI-038 | 449 zł |
Sirui Sirui Traveler 5CX Statyw Black 115379 | 485 zł |
Statyw Sirui Traveler 5C Carbon (TRAVELER 5C) | 499 zł |
Statyw węglowy SIRUI Traveler 5C | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →