Блок живлення SilverStone Strider DA SST-DA850-G
Фото 14 |
SilverStone Strider DA SST-DA850-G 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SilverStone Strider DA SST-DA850-G
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SilverStone Technology DA850 Gold w pełni modułowy zasilacz sieciowy ATX 8 | 500 zł |
No name Silverstone SST-DA850-G 850W ATX | 663 zł |
Zasilacz SilverStone DA850 Gold 850W (SST-DA850-G) | 489 zł |
Silverstone SST-DA850-G 850W ATX | 638 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! silverstone technology Silverstone SST-DA850-G 850W | 539 zł |
Модификації SilverStone Strider DA
Ціни на SilverStone Strider DA |
---|---|---|---|---|
SilverStone Strider DA SST-DA650-G | від 638 zł | 1 пропозиція | ||
SilverStone Strider DA SST-DA750-G | від 572 zł | 3 пропозиції | ||
SilverStone Strider DA SST-DA850-G | від 489 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →