Холодильник Sharp SJ-BB05DTXLF-EU сріблястий
Фото 9 |
Sharp SJ-BB05DTXLF-EU сріблястий 2022 рік білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp SJ-BB05DTXLF-EU сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka SHARP SJ-BB05DTXLF-EU 181cm Inox | 1 400 zł |
Lodówka SHARP SJ-BB05DTXLF-EU 181cm Inox | 1 400 zł |
Модификації Sharp SJ-BB05DTXLF-EU
Ціни на Sharp SJ-BB05DTXLF-EU |
---|---|---|---|---|
Sharp SJ-BB05DTXWF-EU білий | від 1 272 zł | 10 пропозицій | ||
Sharp SJ-BB05DTXLF-EU сріблястий | від 1 400 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →