Електродуховка Severin TO 2073
Фото 7 |
Severin TO 2073 |
|
Камінь для приготування піци.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin TO 2073
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin TO 2073 piekarnik XXL o poj 60 litrów z termoobiegiem w zestawie r | 846 zł |
Elektryczny Severin TO 2073 AGDW-PIEK-SVN-027 | 1 099 zł |
Piekarnik SEVERIN TO2073 | 1 099 zł |
Severin TO 2073 Rożen 60l | 1 099 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →