Електродуховка Severin TO 2052
Severin TO 2052 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin TO 2052
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin Piec do Pieczenia Srebrny/Czarny 9 l 800W 230V TO 2052 | 207 zł |
SEVERIN Piekarnik SEVERIN TO 2052 Srebrno-czarny | 269 zł |
Elektryczny Severin TO 2052 AGDW-PIEK-SVN-013 | 210 zł |
Severin TO 2052 9l | 269 zł |
Mini piekarnik SEVERIN TO 2052 | 226 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →