Piekarnik elektryczny Severin TO 2052
Severin TO 2052 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin TO 2052
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin Piec do Pieczenia Srebrny/Czarny 9 l 800W 230V TO 2052 | 207 zł |
SEVERIN Piekarnik SEVERIN TO 2052 Srebrno-czarny | 269 zł |
Elektryczny Severin TO 2052 AGDW-PIEK-SVN-013 | 210 zł |
Severin TO 2052 9l | 269 zł |
Mini piekarnik SEVERIN TO 2052 | 226 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →