Piekarnik elektryczny Severin TO 2056
Zdjęcia 6 |
Severin TO 2056 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin TO 2056
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektryczny Severin TO 2056 AGDW-PIEK-SVN-003 | 559 zł |
Minipiekarnik SEVERIN TO2056 | 599 zł |
Minipiekarnik z termoobiegiem Severin TO 2056 1600W Czarno-srebrny | 560 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →