Електродуховка Adler AD 6023
Фото 10 |
Adler AD 6023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 6023
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adler Europe AD 6023 mini piekarnik elektryczny o pojemności 26 l z funkcj | 458 zł |
Adler Piekarnik elektryczny 26l AD 6023 HKADLPIAD602300 | 377 zł |
Elektryczny Adler AD 6023 AGDW-PIEK-ADL-002 | 320 zł |
Piekarnik ADLER AD 6023 | 373 zł |
Adler Piekarnik elektryczny 26l AD 6023 126016 | 392 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →