Електродуховка Adler AD 6024
Фото 13 |
Adler AD 6024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 6024
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ADLER EUROPE AD 6024 Mini Piekarnik Elektryczny z termoobiegiem 22 Litry | 309 zł |
Adler Piekarnik elektryczny 22l AD 6024 HKADLPIAD602400 | 293 zł |
Adler Piekarnik elektryczny 22l AD 6024 126017 | 305 zł |
Adler Piekarnik elektryczny 22l AD 6024 126017 | 293 zł |
Adler Piekarnik ADLER AD 6024 | 315 zł |
Adler AD 6024 Piekarnik elekt. 22L | 301 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →