Piekarnik elektryczny Adler AD 6023
Zdjęcia 10 |
Adler AD 6023 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 6023
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Europe AD 6023 mini piekarnik elektryczny o pojemności 26 l z funkcj | 458 zł |
Adler Piekarnik elektryczny 26l AD 6023 HKADLPIAD602300 | 377 zł |
Elektryczny Adler AD 6023 AGDW-PIEK-ADL-002 | 320 zł |
Adler Piekarnik elektryczny 26l AD 6023 126016 | 392 zł |
Adler Piekarnik elektryczny 26l AD 6023 126016 | 377 zł |
Piekarnik elektryczny ADLER AD 6023 26L. | 306 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →