Електрочайник Sencor SWK 2510WH білий
Фото 11 |
Sencor SWK 2510WH білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SWK 2510WH білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR SWK 2510WH czajnik elektryczny 2200 W pojemność 25 l biały | 132 zł |
Czajnik SENCOR SWK 2510WH | 80 zł |
Czajnik SENCOR SWK 2510WH SWK2510WH | 80 zł |
Sencor SWK 2510WH czajnik bezprzewodowy, biały 111816 | 109 zł |
Sencor SWK 2510WH Czajnik elektryczny | 80 zł |
Модификації Sencor SWK 2510WH
Ціни на Sencor SWK 2510WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SWK 2510WH білий | від 80 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor SWK 2511BK чорний | від 80 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →