Czajnik elektryczny Sencor SWK 2510WH biały
Zdjęcia 11 |
Sencor SWK 2510WH biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SWK 2510WH biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SWK 2510WH czajnik elektryczny 2200 W pojemność 25 l biały | 132 zł |
Czajnik SENCOR SWK 2510WH | 80 zł |
Czajnik SENCOR SWK 2510WH SWK2510WH | 80 zł |
Sencor SWK 2510WH czajnik bezprzewodowy, biały 111816 | 109 zł |
Sencor SWK 2510WH Czajnik elektryczny | 80 zł |
Modyfikacje Sencor SWK 2510WH
Ceny na Sencor SWK 2510WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SWK 2510WH biały | od 80 zł | 6 oferty | ||
Sencor SWK 2511BK czarny | od 80 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →