Електрочайник Sencor SWK 2511BK чорний
Фото 11 |
Sencor SWK 2511BK білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SWK 2511BK чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR Czajnik SENCOR SWK 2511BK Czarny | 100 zł |
Sencor SWK 2511BK czajnik bezprzewodowy, czarny 111817 | 109 zł |
Sencor SWK 2511BK Czajnik elektryczny | 80 zł |
Модификації Sencor SWK 2511BK
Ціни на Sencor SWK 2511BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SWK 2510WH білий | від 80 zł | 3 пропозиції | ||
Sencor SWK 2511BK чорний | від 80 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →