Літня шина Sava Intensa HP2 215/55 R17 94V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa HP2 215/55 R17 94V 215/55 R17 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa HP2 215/55 R17 94V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE SAVA 215/55 R17 94V INTENSA HP 2 583715 | 618 zł |
Sava Intensa HP2 ( 215/55 R17 94V ) | 449 zł |
Sava Intensa HP2 ( 215/55 R17 94V ) 583715 | 459 zł |
Opona Sava 215/55R17 INTENSA HP2 94V - opony letnie 583715 | 389 zł |
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa HP2 215/55 R17 94V
Ціни на Sava Intensa HP2 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP2 215/55 R17 94V | від 389 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →