Літня шина Sava Intensa HP 195/55 R15 85H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa HP 195/55 R15 85H 195/55 R15 85 H 195/55 R15 85 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa HP 195/55 R15 85H
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sava Intensa HP (195/55 R15 85H) 548278 | 299 zł |
Sava Intensa HP ( 195/55 R15 85H ) | 329 zł |
Sava Intensa HP ( 195/55 R15 85H ) 529299 | 693 zł |
Sava Intensa HP (195/55 R15 85H) 521842 | 877 zł |
Sava Intensa HP (195/55 R15 85H) 529299 | 686 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa HP 195/55 R15 85H
Ціни на Sava Intensa HP 195/55 R15 85H |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP 195/55 R15 85H | від 299 zł | 8 пропозицій | ||
Sava Intensa HP 195/55 R15 85V | від 309 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →