Телевізор Samsung The Frame QE-65LS03BA 65 " (QE65LS03BAUXXU)
Фото 7 |
Samsung The Frame QE-65LS03BA 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, ідс 3100 к/с, Edge LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
65" QLED The Frame TV 2022. Режим "Картина" дозволяє у вимкненому режимі відображати на екрані телевізора різні картини. Знімні рамки на магнітних кріпленнях. Оптичний кабель підключає всі зовнішні пристрої до телевізора через блок One Connect
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Модификації Samsung The Frame QE-65LS03BA
Ціни на Samsung The Frame QE-65LS03BA |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03BA 43 " | від 3 500 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung The Frame QE-55LS03BA 55 " | від 7 076 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung The Frame QE-65LS03BA 65 " | від 6 099 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 " | від 11 145 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →