Кавоварка SAECO PicoBaristo SM5460/10 чорний
Фото 7 |
SAECO PicoBaristo SM5460/10 чорний |
|
Елегантна та функціональна автоматична кавоварка (кавомашина) середнього класу з лінійки Saeco PicoBaristo 2018-го року. Відрізняється порівняно невеликими габаритними розмірами (ширина 22 см) і широкими можливостями для налаштування параметрів процесу приготування напою. Має стриманий та елегантний зовнішній дизайн корпусу, який легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Обладнана цифровою системою управління з сенсорною панеллю, наочним TFT-екраном і повністю автоматизованої молочної системою для приготування кавово-молочних напоїв. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на побутове та офісного використання. Кавоварка Philips Saeco PicoBaristo SM 5470 може в автоматичному режимі може готувати безліч рецептів: еспресо (звичайний та подвійний), лунго, рістретто, доппіо, американо, капучіно, лате, лате маккіато, еспресо макіато, меланж і гарячу воду (для заварювання чаю).
Передбачена постійна пам'ять для запам'ятовування власного рецепту приготування, в якому можна вибрати тип напою, його міцність, об'єм, температуру і дисперсність помелу зерна. Вбудована кавомолка з довговічними керамічними жорнами забезпечує 10 різних ступенів подрібнення. Легко обслуговується конструкція включає в себе знімний варильний блок, продуктивний термоблок потужність 1850 Вт і спарений диспенсер для приготування двох порцій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAECO.
Купити SAECO PicoBaristo SM5460/10 чорний
Philips Saeco PicoBaristo Automatyczny ekspres do kawy SM5460/10 SM5460/10 | 3 109 zł |
Philips Saeco PicoBaristo Automatyczny ekspres do kawy SM5470/10R1 SM5470/ | 3 039 zł |
Philips Saeco PicoBaristo Automatyczny ekspres do kawy SM5460/10R1 SM5460/ | 3 039 zł |