Кулер для води Ruhens WHP 850 S Soda Mini (ZGS)
Ruhens WHP 850 S Soda Mini (ZGS) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruhens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruhens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruhens WHP 850 S Soda Mini (ZGS)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nablatowy dystrybutor wody Ruhens WHP 850 Soda Mini (ZGS) woda zimna, gorą | 3 299 zł |
Ruhens WHP 850 S Soda Mini (ZGS) Nablatowy dystrybutor wody | 3 219 zł |
Ruhens S SODA WHP 850 (ZGS) Wolnostojący dystrybutor wody biały | 3 222 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →