Кулер для води Ruhens WHP 340 Mini (ZGS)
Ruhens WHP 340 Mini (ZGS) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruhens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruhens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruhens WHP 340 Mini (ZGS)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dystrybutor wody Ruhens WHP 340 Mini (ZGS) woda zimna, gorąca, gazowana + | 3 399 zł |
Ruhens WHP 340 Mini (ZGS) Nablatowy dystrybutor wody srebrny | 3 399 zł |
Ruhens WHP 340 Mini (ZGS) Nablatowy dystrybutor wody czarny | 3 499 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →