Dystrybutor wody Ruhens WHP 340 Mini (ZGS)
Ruhens WHP 340 Mini (ZGS) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ruhens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ruhens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ruhens WHP 340 Mini (ZGS)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dystrybutor wody Ruhens WHP 340 Mini (ZGS) woda zimna, gorąca, gazowana + | 3 399 zł |
Ruhens WHP 340 Mini (ZGS) Nablatowy dystrybutor wody srebrny | 3 399 zł |
Ruhens WHP 340 Mini (ZGS) Nablatowy dystrybutor wody czarny | 3 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →