Dystrybutor wody Ruhens WHP 850 S Soda Mini (ZGS)
Ruhens WHP 850 S Soda Mini (ZGS) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ruhens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ruhens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ruhens WHP 850 S Soda Mini (ZGS)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nablatowy dystrybutor wody Ruhens WHP 850 Soda Mini (ZGS) woda zimna, gorą | 3 299 zł |
Ruhens WHP 850 S Soda Mini (ZGS) Nablatowy dystrybutor wody | 3 219 zł |
Ruhens S SODA WHP 850 (ZGS) Wolnostojący dystrybutor wody biały | 3 222 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →