Плиткоріз RUBI DU-200 EVO (55903)
Відео 3Фото 9 |
RUBI DU-200 EVO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RUBI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RUBI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RUBI DU-200 EVO
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Unimet Przecinarka elektryczna DU-200 EVO 850 230V 50HZ (RI 54975) | 2 857 zł |
Stolikowa przecinarka Rubi DU-200 EVO, długość cięcia 850 mm (+ tarcza 200 | 2 885 zł |
Przecinarka Du-200 Evo 850 230V 50Hz Cev Superpro | 2 795 zł |
Rubi Przecinarka Du-200 Evo 850 230V 50Hz Cev Superpro RI 54975 8413797549 | 2 943 zł |
PRZECINARKA DU-200 EVO 850 230V 50HZ CEV SUPERPRO | 2 884 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →