Przecinarka do płytek RUBI DU-200 EVO (55903)
Wideo 3Zdjęcia 9 |
RUBI DU-200 EVO |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RUBI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RUBI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RUBI DU-200 EVO
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Unimet Przecinarka elektryczna DU-200 EVO 850 230V 50HZ (RI 54975) | 2 857 zł |
Stolikowa przecinarka Rubi DU-200 EVO, długość cięcia 850 mm (+ tarcza 200 | 2 885 zł |
Przecinarka Du-200 Evo 850 230V 50Hz Cev Superpro | 2 795 zł |
Rubi Przecinarka Du-200 Evo 850 230V 50Hz Cev Superpro RI 54975 8413797549 | 2 943 zł |
PRZECINARKA DU-200 EVO 850 230V 50HZ CEV SUPERPRO | 2 884 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →