Realme Buds Q2s (RMA2110)
Відео 11Фото 13 |
Realme Buds Q2s |
|
Бюджетні TWS-навушники від Realme з підтримкою просторового звучання Dolby Atmos, зручним сенсорним керуванням, ігровим режимом для забезпечення мінімальних затримок та іншими приємностями. Realme Buds Q2s озброїли 10-міліметровими динамічними драйверами, які видають чітке та якісне звучання. Доповнює картину підтримка аудіокодека AAC. Зв'язок навушників із джерелом аудіосигналу тримається за протоколом Bluetooth v 5.2 у радіусі до 10 м.
Активного «шумодаву» в моделі не передбачається, натомість запропоновано опцію AI ENC — технологію для ефективного зниження навколишнього шуму під час телефонних розмов. Щодо рівня автономності, забезпечується близько 7 годин безперервної роботи навушників, а з використанням футляра – до 30 годин. Усього 10 хвилин у зарядному кейсі дозволяють слухати музику протягом 3 наступних годин. Відмінною рисою футляра є прозора верхня кришка. Корпус навушників базово захищений від вологи відповідно до вимог IPX4.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Realme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Realme.
Купити Realme Buds Q2s
Усі ціни 7 →realme Buds Q2s Dokanałowe Bluetooth 5.2 Biały | 110 zł |
Słuchawki bezprzewodowe realme Buds Q2s Czarny | 139 zł |
realme Buds Q2s Dokanałowe Bluetooth 5.2 Zielony | 150 zł |
Słuchawki REALME Buds Q2s Czarne | 119 zł |
Słuchawki bezprzewodowe realme Buds Q2s Biały | 139 zł |
realme Buds Q2s Dokanałowe Bluetooth 5.2 Zielony | 150 zł |
realme Buds Q2s Dokanałowe Bluetooth 5.2 Biały | 110 zł |