QCY HT07
Відео 15Фото 13 |
QCY HT07 |
|
Недорогі багатофункціональні бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless від популярного китайського бренду QCY, відомого персональною акустикою з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Побудовані на топовій апаратній платформі WQ7003AR. Відрізняються підтримкою технології адаптивного активного шумоподавлення (ANC), яка прибирає звуки оточення, залишаючи для користувача лише динаміки.
Також варто відзначити технології Mics ENC та AI-Enhanced Calls, які реалізовані за допомогою 6-и мікрофонів та AI-алгоритмів, які точно вловлюють голос і блокують фоновий шум. Це важливо для чіткої передачі голосу під час розмови по телефону, спілкування у відеочатах та організації трансляцій у прямому ефірі. Крім цього, підтримується режим акустичної прозорості та ігровий режим із низькими затримками.
Навушники QCY HT07 позиціонуються як продукт базової цінової категорії 2023, орієнтований на широке коло користувачів. Ергономічна форма корпусу забезпечують надійну та комфортну посадку у вусі. Поєднання гаджетів здійснюється за допомогою енергоефективного інтерфейсу Bluetooth 5.2. Гарантується повна сумісність із пристроями, що працюють під керуванням Android/iOS, можлива повноцінна взаємодія з голосовими помічниками Google Assistant, Apple Siri та Amazon Alexa. Заряду акумуляторів вистачає на 4 години розмови (з ANC) і до 7 годин прослуховування музики.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY HT07
Усі ціни 12 →QCY Bezdrátová sluchátka TWS HT07 ANC bílý ArcBuds | 145 zł |
Dokanałowe QCY HT07 ArcBuds ANC Białe SL-BT-QCY-0005 | 98 zł |
QCY HT07 ANC Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 160 zł |
Słuchawki QCY HT07 ANC (050854) | 148 zł |
QCY Słuchawki TWS QCY HT07 ANC (białe) | 159 zł |