Душова система REA Davis REA-P6356
Фото 27 |
REA Davis REA-P6356 |
|
Обмеження температури до 38 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Davis REA-P6356
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw prysznicowy Rea Zestaw Prysznicowy Podtynkowy FENIX DAVIS Czarny z | 1 399 zł |
Zestaw Podtynkowy Fenix Davis Matowy Szczotkowany | 1 539 zł |
Rea zestaw natryskowy fenix-davis chrom termostat | 1 269 zł |
Zestaw Natryskowy Podtynkowy Davis Chrom Termostat | 1 269 zł |
REA-P6357 Fenix-Davis Black Zestaw natryskowy | 1 399 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →