Душова система REA Rob REA-P6626
Фото 28 |
REA Rob REA-P6626 |
|
З гігієнічним душем. Технологія Anti-Calc захищає ручний та верхній душ від вапняного нальоту. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Rob REA-P6626
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rea zestaw natryskowy rob złoty szczotkowany termostat | 1 199 zł |
Zestaw Prysznicowy Natryskowy Z Termostatem Rob Chrom Rea | 979 zł |
Zestaw Prysznicowy Natryskowy Rob Złoty Połysk Rea | 989 zł |
REA-P6625 ZESTAW NATRYSKOWY Z TERMOSTATEM REA ROB ZŁOTY | 1 099 zł |
Rea Zestaw Natryskowy z Termostatem REA ROB Złoty | 1 099 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →