Душова система REA Lucas REA-P0221
Фото 4 |
REA Lucas REA-P0221 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Lucas REA-P0221
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rea zestaw natryskowy lucas chrom | 519 zł |
Zestaw Prysznicowy Natryskowy Z Wylewką Lucas Rea | 519 zł |
REA-P0221 Zestaw natryskowy z baterią z wylewką z półkąLucas | 519 zł |
Rea Zestaw Prysznicowy Natryskowy REA Lucas Z Wylewką | 519 zł |
Zestaw natryskowy Rea Lucas RABAT10WSKLEPIE | 519 zł |
Zestaw Natryskowy Lucas Rea - dodatkowo 5 rabatu na kod REA5 | 519 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →