Навушники
Razer Kraken for Console (RZ04-02830500-R3M1)
Відео 5Фото 9 |
Razer Kraken for Console |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Kraken for Console
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki RAZER Kraken | 182 zł |
Razer Kraken for Console Gaming Headset - 7.1 Surround Sound - Retractable | 348 zł |
Razer Kraken for Console Nauszne Czarno-niebieski | 182 zł |
Słuchawki RAZER Kraken RZ04-02830500-R3M1 | 139 zł |
Razer Kraken for Console Nauszne Czarno-niebieski | 219 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Słuchawki Gamingowe z mikrofonem RAZER Kraken for Cons | 476 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →