Корм для собак Rafi Adult Grain Free Lamb 3 кг
Rafi Adult Grain Free Lamb 3 kg 3 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rafi Adult Grain Free Lamb 3 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RAFI DOLINA NOTECI JAGNIĘCINA KARMA SUCHA DLA PSA 3KG ADULT PIES DOROSŁY RAFI Dog 3kg (W|Jagnięcina) Producent: RAFI Waga: 3 RAFI Dog 3kg (W|Jagnięcina) ⭐️RAFI adult karma dla psa o smaku... щеjagnięciny 3kg⭐️ ✅ Cechy produktu: ⭐ Glukozamina i siarczan chondroityny – substancje naturalnie występujące w tkance chrzęstnej, które zwiększają elastyczność stawów i poprawiają ich amortyzację, ⭐ Jukka Mojave – zawarte w niej saponiny pobudzają wydzielanie soków trawiennych, dzięki czemu zapewniają prawidłową pracę przewodu pokarmowego, ⭐ Drożdże piwne – źródło prebiotyków, które wspierają naturalną odporność organizmu, ⭐ Cykoria suszona – dzięki zawartości inuliny i fruktooligosach Erli.plПоскаржитись | 35 zł |
Rafi Rafi Sucha karma dla psa z jagnięciną 3 kgSzukasz produktu, który urozmaici codzienną dietę Twojego pupila? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś – przedstawiamy nową suchą ka... щеrmę Rafi z jagnięciną. To produkt pełen wartościowych składników odżywczych, minerałów oraz witamin niezbędnych do zachowania zdrowia i dobrej kondycji dorosłego psa.... Bee.plПоскаржитись | 51 zł |
RAFI Karma sucha dla psów z jagnięciną 3kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK RAFRAFI Karma sucha dla psów z jagnięciną 3kg
Sucha karma dla psów RSAFI to produkt pełen wartościowych składników odż... щеywczych, minerałów oraz witamin niezbędnych do zachowania zdrowia i dobrej kondycji dorosłego psa.
Wysokiej jakości surowce pochodzenia zwierzęcego wykorzystane w produkcji są źródłem pełnowartościow zoo24.plПоскаржитись | 40 zł |
Dolina Noteci Rafi Dla Psa Z Jagnięciną 3KgDolina Noteci RAFI dla psa z jagnięciną 3kg Szukasz produktu, który urozmaici codzienną dietę Twojego pupila? Jeśli tak, to d... щеobrze trafiłeś – przedstawiamy n... EmpikПоскаржитись | 39 zł |
DOLINA NOTECI RAFI Jagnięcina karma sucha 3kg DOLINA NOTECI RAFI Jagnięcina karma sucha 3kg Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną 3 kg.... щеSzukasz produktu, który urozmaici codzienną dietę Twojego pupila? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś – przedstawiamy nową suchą karmę Rafi z jagnięciną. To produkt pełen wartościowych składników odżywczych, minerałów oraz witamin niezbędnych do zachowania zdrowia i dobrej kondycji dorosłego psa. Wysokiej jakości surowce pochodzenia zwierzęcego wykorzystane w produkcji są źródłem pełnowartościow Erli.plПоскаржитись | 40 zł |
Dolina Noteci Rafi Jagnięcina 3kg Karma Sucha Pełnoporcjowa sucha karma DOLINA NOTECI RAFI z Jagnięciną 3kg dla psów dorosłych wszystkich ras. Zawartość suchej karmy... щеRafi z jagnięciną to: glukozamina i siarczan chondroityny – substancje naturalnie występujące w tkance chrzęstnej, które zwiększają elastyczność stawów i poprawiają ich amortyzację, jukka Mojave – zawarte w niej saponiny pobudzają wydzielanie soków trawiennych, dzięki czemu zapewniają prawidłową pracę przewodu pokarmowego, drożdże piwne – źródło prebiotyków, które wspierają naturalną odporność organizmu, cykoria suszona – dzięki zawartości inuliny i fruktooligosach Erli.plПоскаржитись | 40 zł |
Модификації Rafi Adult Grain Free Lamb
Ціни на Rafi Adult Grain Free Lamb |
---|---|---|---|---|
Rafi Adult Grain Free Lamb 3 кг | від 35 zł | 6 пропозицій | ||
Rafi Adult Grain Free Lamb 10 кг | від 104 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 54 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: риба, горох, картопля, батат, жир, клас: преміум
від 34 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: лосось 14.2%, курка та індичка, ячмінь 14.2%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 37 zł
сухий корм, 2.7 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 45 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 49 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: риба, картопля, горох, свинячий жир, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, батат, клас: преміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, субпродукти, овочі, олії, жири, рослинні продукти, насіння, клас: преміум