Електролобзик PROXXON STS 12/E (28534)
Фото 3 |
PROXXON STS 12/E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON STS 12/E
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Proxxon 28534 wyrzynarka STS 12/E | 245 zł |
Wyrzynarka Proxxon STS 12/E 100 W | 258 zł |
Wyrzynarka precyzyjna Proxxon STS 12/E | 277 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →