Мультипіч Princess Digital Aerofryer XXL 182025 (01.182025.01.001)
Фото 12 |
Princess Digital Aerofryer XXL 182025 |
|
8 автоматичних програм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Princess 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Princess.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Princess Digital Aerofryer XXL 182025
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Princess 182025 XXL - hot air fryer | 418 zł |
No name Princess Digital Aerofryer XXL 182025 Moc 1500 W, Pojemność 4.5 L, | 457 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Princess 182025 | 418 zł |
Princess Digital Aerofryer XXL 182025 Power 1500 W, Capacity 4.5 L, Black | 454 zł |
Princess Digital Aerofryer XXL 182025 Moc 1500 W, Pojemność 4,5 L, Czarny | 543 zł |
Princess Aerofryer Digital Xxl 182025 1500w Czarny 4.5 Liters / EU Plug | 393 zł |