Мультипіч Princess Aerofryer XXL 182055
Фото 10 |
Princess Aerofryer XXL 182055 |
|
7 автоматичних програм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Princess 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Princess.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Princess Aerofryer XXL 182055
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Princess Aerofryer Digital XXL 5.2l | 403 zł |
No name Princess Aerofryer XXL 182055 Moc 1700 W Pojemność 5,2 L Czarny | 498 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Princess 182055 | 418 zł |
Frytkownica beztłuszczowa PRINCESS XXL czarna | 419 zł |
Princess Aerofryer XXL 182055 Power 1700 W, Capacity 5.2 L, Black ...nie z | 509 zł |
ще 3 пропозиції