Frytkownica beztłuszczowa Princess Aerofryer XXL 182055
Zdjęcia 10 |
Princess Aerofryer XXL 182055 |
|
8 programów automatycznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Princess 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Princess.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Princess Aerofryer XXL 182055
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Princess Aerofryer Digital XXL 5.2l | 397 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Princess 182055 | 418 zł |
No name Princess Aerofryer XXL 182055 Moc 1700 W Pojemność 5,2 L Czarny | 497 zł |
Princess Aerofryer XXL 182055 Power 1700 W, Capacity 5.2 L, Black ...nie z | 509 zł |
Princess Aerofryer XXL 182055 Moc 1700 W, Pojemność 5,2 L, Czarny | 501 zł |
Princess Aerofryer Digital Familiar Xxl 182055 1700w Czarny 5.2 Liters / E | 330 zł |
Princess Aerofryer XXL | 536 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →