Frytkownica beztłuszczowa Princess Digital Aerofryer XL 182021
Zdjęcia 8 |
Princess Digital Aerofryer XL 182021 |
|
Cyfrowy dotykowy panel sterowania. Gotowanie bez oleju dzięki cyrkulacji gorącego powietrza.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Princess 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Princess.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Princess Digital Aerofryer XL 182021
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Princess Digital Aerofryer XL - hot air fryer | 397 zł |
Frytkownica beztłuszczowa PRINCESS XL 01.182021.01.001 3.2 L | 306 zł |
Beztłuszczowa Princess XL 3.2 L czarny AGDM-FRY-PRNC-003 | 281 zł |
Frytkownica beztłuszczowa PRINCESS XL 01.182021.01.001 3.2 L | 306 zł |
Princess Frytkownica beztłuszczowa Princess XL 3.2 L | 329 zł |
pokaż 7 ofert
Wyjmowana taca i kosz można myć w zmywarce
PodobnePorównaj w tabeli →