Карта пам'яті PNY Elite microSD Class 10 U1 32 ГБ (P-SDU32GU185GW-GE)
Фото 7 |
PNY Elite microSDHC Class 10 U1 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PNY Elite microSD Class 10 U1 32 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PNY MICRO-SD ELITE 32GB CLASS | 35 zł |
PNY Karta pamięci MicroSDHC Elite 32GB P-SDU32GU185GW-GE SFPNYMDG32185GW | 15 zł |
Karta pamięci PNY microSDHC Elite 32GB | 20 zł |
PNY Karta pamięci MicroSDHC Elite 32GB P-SDU32GU185GW-GE 52608 | 19 zł |
Karta pamięci PNY microSDHC Elite 32GB | 20 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації PNY Elite microSD Class 10 U1
Ціни на PNY Elite microSD Class 10 U1 |
---|---|---|---|---|
PNY Elite microSD Class 10 U1 32 ГБ | від 15 zł | 11 пропозицій | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 64 ГБ | від 18 zł | 14 пропозицій | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 128 ГБ | від 37 zł | 6 пропозицій | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 256 ГБ | від 79 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →