Karta pamięci PNY Elite microSD Class 10 U1 32 GB (P-SDU32GU185GW-GE)
Zdjęcia 7 |
PNY Elite microSDHC Class 10 U1 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Elite microSD Class 10 U1 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci PNY microSDHC Elite 32GB | 20 zł |
Karta pamięci PNY 32 GB Dokumentacja | 40 zł |
Karta pamięci PNY Elite P-SDU32GU185GW-GE, MicroSDHC, 32 GB | 16 zł |
Modyfikacje PNY Elite microSD Class 10 U1
Ceny na PNY Elite microSD Class 10 U1 |
---|---|---|---|---|
PNY Elite microSD Class 10 U1 32 GB | od 16 zł | 5 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 64 GB | od 18 zł | 11 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 128 GB | od 37 zł | 6 oferty | ||
PNY Elite microSD Class 10 U1 256 GB | od 79 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →