Літня шина Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero Run Flat ( 275/35 R20 102Y XL MOE, runflat ) 2632200 | 1 208 zł |
Pirelli P Zero Run Flat (275/35 R20 102Y) 2632200 | 1 224 zł |
Pirelli P Zero Run Flat ( 275/35 R20 102Y XL MOE, runflat ) | 1 223 zł |
Opona Pirelli 275/35R20 P ZERO 102 Y MOE RFT - opony letnie 26322 | 965 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat
Ціни на Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y | від 1 129 zł | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Audi RS | від 1 143 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Mercedes-Benz | від 1 086 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat | від 965 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat BMW/Mini | від 1 132 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat Mercedes-Benz | від 1 354 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →