Літня шина Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Audi RS
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Audi RS |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Audi RS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero (275/35 R20 102Y) 2475000 | 1 284 zł |
Opona Pirelli 275/35R20 PZERO 102 Y XL RO1 - opony letnie 2475 | 1 143 zł |
Pirelli P Zero ( 275/35 ZR20 (102Y) XL PNCS, RO1 ) 2475000 | 1 292 zł |
Pirelli P Zero ( 275/35 ZR20 (102Y) XL PNCS, RO1 ) | 1 308 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Audi RS
Ціни на Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Audi RS |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y | від 1 129 zł | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Audi RS | від 1 143 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Mercedes-Benz | від 1 086 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat | від 965 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat BMW/Mini | від 1 132 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 275/35 R20 102Y Run Flat Mercedes-Benz | від 1 354 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →