Проєктор Philips NeoPix Ultra One+ (7640186961707)
Фото 3 |
Philips NeoPix Ultra One+
Лампа:LED, термін служби 30000 год
Роздільна здатність:1920x1080 пікс
Проєкція:від 0.8 м, до 2.54 м
Коефіцієнт:1.4:1
Підключення:VGA, HDMI 2 шт, Wi-Fi 5
У комплектації Android TV Dongle (NeoViu D1).
Всі характеристики
Характеристики NeoPix Ultra One+
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips NeoPix Ultra One+
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips NeoPix Ultra One projektor True Full HD z przyciskiem TV z systeme | 1 058 zł |
Philips NeoPix Ultra One + PJ-PHI-035 | 1 419 zł |
Projektor PHILIPS NeoPix Ultra One+ NPX646 | 1 700 zł |
Projektor PHILIPS NeoPix Ultra One+ NPX646 NPX646 INT | 1 700 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →