Projektor Philips NeoPix Ultra One+ (7640186961707)
Zdjęcia 3 |
Philips NeoPix Ultra One+
Lampa:LED, żywotność 30000 h
Rozdzielczość:1920x1080 px
Projekcja:od 0.8 m, do 2.54 m
Współczynnik:1.4:1
Podłączenie:VGA, HDMI 2 szt., Wi-Fi 5
Zawiera klucz sprzętowy Android TV (NeoViu D1).
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NeoPix Ultra One+
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips NeoPix Ultra One+
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips NeoPix Ultra One projektor True Full HD z przyciskiem TV z systeme | 1 058 zł |
Philips NeoPix Ultra One + PJ-PHI-035 | 1 419 zł |
Projektor PHILIPS NeoPix Ultra One+ NPX646 | 1 700 zł |
Projektor PHILIPS NeoPix Ultra One+ NPX646 NPX646 INT | 1 700 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →