Проєктор Wanbo T6 Max
Фото 4 |
Портативний смарт-проєктор із зручною ручкою для перенесення та мережевим живленням від побутових електророзеток. Працює модель під проводом чотириядерного процесора Amlogic T972. Оперативної пам'яті пристрою передбачено 2 ГБ, а місткість штатного накопичувача даних становить 16 ГБ. Програмна платформа у Xiaomi Wanbo T6 Max представлена «операційкою» Android TV із встановленим магазином програм Google Play Market.
Вихід в інтернет забезпечується бездротовою мережею Wi-Fi. Зображення модель проєктує в реальній роздільній здатності кадру Full HD - 1920х1080 пікселів. Розгортати картинку можна на проекційні екрани з розмірами по діагоналі від 50 до 250 дюймів. LED-джерело світла пристрою видає яскраве та насичене зображення, а його термін служби досягає понад 20 тис. годин. На додачу проєктор обзавівся моторизованим приводом масштабування та фокусування. На передню панель корпусу девайсу додатково вивели вбудовану акустику для звукового супроводу трансляцій. Зібрано модель у компактному корпусі з розмірами 201x137x195 мм та вагою близько 1.95 кг.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wanbo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wanbo.
Купити Wanbo T6 Max
Усі ціни 9 →WANBO Projektor WANBO T6 Max Biały | 1 339 zł |
Wanbo ( Xiaomi ) T6 MAX Intelligent Projector PJ-XIA-010 | 1 449 zł |
Wanbo T6 Max LED Full HD | 1 339 zł |
Wanbo T6 Max Projektor Full HD, 1080p, WiFi, Bluetooth, 1x HDMI, 2x USB | 1 599 zł |
Projektor Wanbo T6 Max | 1 467 zł |