Projektor Wanbo T6 Max
Zdjęcia 4 |
Przenośny inteligentny projektor z wygodnym uchwytem do przenoszenia i możliwością zasilania z domowego gniazdka elektrycznego. Model napędzany jest czterordzeniowym procesorem Amlogic T972. Urządzenie ma 2 GB pamięci RAM, a standardowa pojemność pamięci to 16 GB. Platformę oprogramowania Xiaomi Wanbo T6 Max reprezentuje system operacyjny Android TV z preinstalowanym sklepem z aplikacjami Google Play Market.
Dostęp do Internetu zapewniany jest poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi. Model wyświetla obraz w rzeczywistej rozdzielczości klatek Full HD - 1920x1080 pikseli. Obraz można wyświetlać na ekranach projekcyjnych o przekątnych od 50 do 250 cali. Źródło światła LED urządzenia zapewnia jasny i bogaty obraz, a jego żywotność sięga ponad 20 tysięcy godzin. Ponadto projektor posiada zmotoryzowany napęd zoomu i ostrości. Na przednim panelu urządzenia dodatkowo zainstalowano wbudowaną akustykę, która zapewnia dźwięk dla audycji. Model złożono w kompaktowej obudowie o wymiarach 201x137x195 mm i wadze około 1,95 kg.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wanbo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wanbo.
Kup Wanbo T6 Max
Wszystkie ceny 9 →WANBO Projektor WANBO T6 Max Biały | 1 339 zł |
Wanbo ( Xiaomi ) T6 MAX Intelligent Projector PJ-XIA-010 | 1 449 zł |
Wanbo T6 Max LED Full HD | 1 339 zł |
Wanbo T6 Max Projektor Full HD, 1080p, WiFi, Bluetooth, 1x HDMI, 2x USB | 1 599 zł |
Projektor Wanbo T6 Max | 1 467 zł |